Новости-N
Google

Пограничники Николаевщины призывают голосовать за Григоряна: он нас не подведетБолее пяти лет в области успешно работает общественная организация «Ветераны-пограничники Николаевщины», которая объединила в своих рядах «зеленых беретов» из разных уголков региона. Инициатор создания и сегодняшний глава организации Григорян Эрик Юрьевич, сам пограничник, на протяжении всего времени ее существования активно занимается проблемами сослуживцев и занимается организацией ежегодных встреч с собратьями.

Сегодня Эрик Григорян на 131 одномандатном избирательном округе баллотируется в Верховную Раду. Интересно, что думает коллеги-пограничники относительно этого решения Эрика Юрьевича?

Заместитель председателя общественной организации пограничников Олег Дубовой уверен, что Эрик Григорян - достойный стать народным депутатом и единственный, кто способен принести реальные улучшения, а не только пустые обещания. В своем письме в редакцию «Маю право» Олег Николаевич рассказал, почему николаевские таможенники готовы отдать свои голоса Э. Григоряну и почему призывают голосовать за него всех жителей 131-го округа.

Колись доля судила нам стати товаришами по службі. Сьогодні, багато років потому, ми залишилися тими ж молодими, завзятими, вірними собі та кордонам нашої країни «зеленими беретами», тому знаю, що до мене дослухаєтесь та підтримаєте мою думку.

Зовсім скоро на позачергових виборах ми обиратимемо склад нового Парламенту України. Дуже відповідальне завдання – обрати на нашому окрузі за №131 народним депутатом гідну цього звання людину. Ви вже знаєте, що кандидатом по цьому округу є голова громадської організації «Ветерани-прикордонники Миколаївщини» Ерік Юрійович Григорян.

Наша організація по міркам часу була створена не так давно – у 2014 році. Однак стільки вдалося зробити! Щойно ми відсвяткували перший п’ятирічний ювілей нашої організації, маємо власний встановлений знак, де щороку збираємося, маємо нагоду постійно зустрічатися, спілкуватися, допомагати, один одного підтримувати і словом, і ділом. Впевнений, і зі мною погодяться мої побратими, що без плеча нашого керманича Еріка Юрійовича нічого цього б не було.

Ви всі добре знаєте Еріка Юрійовича. Знаєте, що він – справжній прикордонник, у біді нікого не залишить. Ми приходимо до нього зі своїми проблемами – він ніколи не відмовляв у допомозі. Впевнений, що і в майбутньому так і буде, й Ерік Юрійович стане першим народним депутатом від нашого округу, якого ми справді поважатимемо не за гучні (хоч насправді пусті) обіцянки, а за конкретні справи.Передвиборча гонка – це така собі «гра на виживання», коли заради перемоги у хід підуть брудні технології – замовні статті, постійне лиття бруду, відверта брехня. Але ми точно знаємо, на чиїй стороні правда.

Наступний рік, 28 травня, ми так само, величезною дружною компанією, зберемося біля пам’ятного знаку у парку 1-го травня у Вознесенську, а серед нас стоятиме наш лідер, людина, котра ніколи не підведе, наш принциповий Ерік Юрійович Григорян, але вже у статусі народного депутата України!

Колишніх прикордонників не буває – відома життєва мудрість. Ми про це знаємо не з чуток, а з особистого досвіду. «Не каждому дано ходить по последним метрам родной земли…» Не кожному дано бути справді НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ! А серед нас, прикордонників, такий є!

ПІДТРИМАЙМО НАШОГО КАНДИДАТА. РАЗОМ МИ – СИЛА!

З повагою Олег Дубовой, заступник голови

ГО «Ветерани-прикордонники Миколаївщини»

Поделиться:
 
Комментарии к этой новости заблокированы

 
[27.02 19:40]  
Сцены в фильмах, из-за которых актеры чуть не уволились. ФОТО

[27.02 19:29]  
Пострадал от коронавируса: в сети показали курьезное фото с автомобилем из Львова. ФОТО

[27.02 19:23]  
Кошка Барбара, которая постоянно выглядит сердитой. ФОТО

[27.02 19:00]  
Американские солдаты в объективе военных корреспондентов. ФОТО

[27.02 18:40]  
Американские фрики из супермаркетов. ФОТО

[27.02 18:20]  
Они встретили своих двойников в самых неожиданных местах. ФОТО

[27.02 18:00]  
Интересные и забавные совпадения на снимках. ФОТО

[27.02 17:46]  
За что Латинская Америка должна благодарить выходцев из Российской Империи. ФОТО

[27.02 17:42]  
Самые удивительные из природных явлений. ФОТО