Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Злата Огневич похвасталась красивой фигурой. ФОТОПевица порадовала поклонников свежим кадром.

Злата Огневич сфотографировалась в бежевом боди, ботфортах и джинсовом плаще, выставив напоказ красивое тело, от которого пользователи соцсети теперь не могут оторвать глаз.

В подписи к фото Злата рассекретила свой способ поддержания стройности: "Секретний пост )) Секретний він тому, що багато людей питають мене про мій секрет гарної форми і все інше... Напевно, головний секрет- це величезна сила волі і вибір, який я роблю кожного дня. Цей вибір полягає у відношенні до всесвіту, до людей, улюбленої професії, свого здоров'я і їжі, а також, до занятть спортом, часом буває, навіть і через "не можу", "не хочу"... Одним словом, саме наш вибір і визначає нас. )) Нещодавно, Катерина Осадча у програмі Свiтське життя питала мене про дієту. Я не люблю це слово і цю філософію, але буває так, що треба !)) Ось один спосіб, який допоможе, коли Вам дуже треба:
1. Один день Ви їсте звичайну їжу, але не велетенськими порціями і пам'ятаєте про табу на картоплю, хліб і шкідливе солодке)
2. Другий день Ви тільки п'єте: воду, супи, смузі, фреші. 
І так можна... місяць, наприклад)) Зробіть свій вибір, і, можливо, це стане Вашою постійною звичкою!)"


"Ух, неймовірна красуня!", "Ну это нечто космический подарочек от Златы поклонникам! очень сексуально и красиво!", "Фото невероятной красоты! Куколка!", "Ослепительно красивая!" - такими приятными комплиментами заполнили ленту комментариев подписчики Златы.

Злата Огневич похвасталась красивой фигурой
Поделиться:
 

Пожалуйста не вводите ссылки и html код. Ограничение знаков.